برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیرعامل مؤسسه‌ی نرجس با مدیر بهزیستی تهران

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، روز گذشته جلسه‌ی هم‌اندیشی مدیرعامل مؤسسه‌ی نرجس با مدیرکل بهزیستی تهران بزرگ برگزار شد.

در اين ديدار هدايت بهاءالدینی مديرعامل سراي نرجس، ضمن معرفي مؤسسه و تشريح عملکرد اين خیریه‌ی مردمي گفت: در سال۱۳۷۴ با همت جمعي از خیّران شروع به کار کرديم و بحمدالله با تکيه بر مهرباني پروردگار و محبت مردم نيک‌انديش، توانسته‌ايم گام‌هاي مؤثري در جهت ارتقاي سطح زندگي معلولین برداريم. مؤسسه‌ی نرجس در حال حاضر بهترين خدمات را با بالاترين کيفيت به جامعه‌ی هدف ارائه مي‌دهد و اين نتيجه‌ی دلسوزي و فداکاري کارکنان و استفاده از توان علمي کارشناسان در بخش‌هاي مختلف است.

فاضل‌نژاد، مدير بهزيستي تهران نیز، ضمن خوشامدگويي به مديرعامل و مسئولان مؤسسه‌ی نرجس گفت: بنده سال‌هاست که در سازمان بهزيستي مشغول به خدمت هستم و چندسالي نيز در استان‌هاي هم‌جوار فارس انجام‌ وظيفه کرده‌ام. از همان سال‌ها و در جلسات مختلف، آوازه‌ی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس و خدماتي که در اين مرکز به معلولین ارائه مي‌شود را شنيده‌ام.

مطالبي که شما در اين جلسه فرموديد، نشان‌گر نظم سازماني و کار بنيادي و صحيح اين مرکز است که بي‌شک همه‌ی اين اتفاقات تنها با يک مديريت قوي و دلسوز انجام‌شدنی بوده است.

هرچند مسائل مالي و يا حتي خشک‌سالي نکات قابل توجه و مهمي است، اما در حال حاضر بحران کشور ما بحران مالي و يا حتي بحران زيست‌محيطي و آب نيست؛ بلکه آن چيزي که موجب تمام اين مشکلات شده، بحران مديريت است. وجود يک مديريت قوي، کارآمد و خلاق مي‌تواند تمام موانع و مشکلات را برطرف کند.

باعث خوشحالي و شادکامي است که در زماني که تمام مراکز خصوصي و يا حتي مراکز دولتي بهزيستي از نبود منابع گلايه دارند و به همين دليل هرروز دامنه‌ی فعاليت خود را کاهش مي‌دهند، مؤسسه‌هاي مردمي که هيچ وابستگي به هيچ ارگاني ندارد، از برنامه‌هاي بزرگ پيشِ رو صحبت مي‌کند و به دنبال اين است که فعاليت خود را گسترش دهد.

من به شما و مجموعه‌‌عوامل و همکارانتان درود مي‌فرستم و از همين‌جا اعلام مي‌کنم، اداره‌ی بهزيستي شهر تهران آماده است تا در زمينه‌هاي مختلف با مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس شيراز همکاري کند.

فاضل‌نژاد در پايان اين ديدار افزود: انشاءالله به‌زودي براي بازديد از مؤسسه‌ی نرجس به شيراز سفر خواهم کرد تا از نزديک شاهد فعاليت‌هاي بي‌نظير شما باشم.

در پايان اين نشست، تفاهم‌نامه‌ی نيک‌انديشي و همکاري بين مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس شيراز و اداره‌ی بهزيستي شهر تهران به امضا رسيد و طرفين متعهد شدند تا در همه‌ی مسائل، راهگشا و ياور يکديگر باشند.

برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیرعامل مؤسسه‌ی نرجس با مدیر بهزیستی تهران
برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیرعامل مؤسسه‌ی نرجس با مدیر بهزیستی تهران