مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس به‌عنوان یکی از مراکز نمونه‌ی نگهداری از معلولین، همواره به دنبال ارائه‌ی بهترین خدمات به جامعه‌ی هدف بهزیستی بوده است.

در راستای این هدف، ارتباط گسترده‌ای با دیگر مراکز نگهداری در سطح کشور و حتی بین‌الملل آغاز کرده و به نتایج روشنی دست یافته است. هم‌اکنون می‌توان با افتخار این مرکز را به‌عنوان یک مؤسسه‌ی بین‌المللی معرفی کرد که دارای اعتبار جهانی است. ارتباط با مراکز بهزیستی کشور آلمان گواهی بر این ادّعاست.

روز گذشته تعدادی از خیّرین سرای نرجس که از هم‌وطنان مقیم آمریکا هستند، از مؤسسه بازدید کردند.

دکتر دهقانیان از متخصصین مطرح کشور آمریکا در زمینه‌ی کودک، در جریان بازدید از بخش نگهداری و سرای  فیروزپاک گفت: دیدن این مجموعه با این عظمت، باعث خوشحالی‌ است. روزهایی را به خاطر می‌آورم که این مؤسسه با امکانات محدود شروع به کار کرده بود، اما نکته‌ی ثابت در تمام این سال‌ها عشق و ایثار کارکنان این مجموعه است.

ایشان با اشاره به تابلوی نصب‌شده در بخش نگهداری که به کمک‌های هم‌وطنان مقیم آمریکا اشاره دارد، گفت: انسان‌ها در هر کجای این کره‌ی خاکی که باشند، نسبت‌به هم‌نوعان و به‌ویژه هم‌وطنان خود مسئول هستند. سعی ما بر این بوده تا دیگر هم‌وطنان را نیز از وجود چنین مرکز بزرگی با این سطح مطلوب بهداشتی آشنا کنیم.

هدایت بهاءالدینی در جلسه‌ای که در دفتر ایشان برگزار شد، ضمن عرض خیرمقدم به بازدیدکنندگان گفت: مایه‌ی مسرّت و خوشحالی‌ است که در آن سوی کره‌ی زمین انسان‌هایی هستند که قلبشان برای کودکان معلول کشورشان می‌تپد. این نشانه‌ی انسان‌دوستی و مهرورزی آنان است.

مؤسسه‌ی نرجس با همّت شما بزرگواران همواره بر آن بوده است تا بهترین خدمات را به جامعه‌ی هدف ارائه دهد. ارتباط با مراکز نگهداری در کشورهای دیگر باعث شده است تا برای ارائه‌ی خدمات مطلوب به معلولین گام‌های مؤثری برداریم.