هدایت بهاءالدینی مدیرعامل مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس از سوی بنیاد چهره‌های ماندگار به‌عنوان مدیر شایسته‌ی ملی انتخاب شد.
در همايش مدير شايسته‌ی ملي سال1397 که در سالن همايش‌هاي صدا و سيمای تهران برگزار گردید، هدايت بهاءالدینی به‌عنوان مدير شايسته‌ی ملي، موفق به اخذ گواهينامهی «نام نيک برند» و عضويت در بنياد ملي چهره‌هاي ماندگار شد.
   11 مهر 1397       716

 

در همايش مدير شايسته‌ی ملي سال ۱۳۹۷ که در سالن همايش‌هاي صدا و سيمای تهران برگزار گردید، هدايت بهاءالدینی به‌عنوان مدير شايسته‌ی ملي، موفق به اخذ گواهينامهی «نام نيک برند» و عضويت در بنياد ملي چهره‌هاي ماندگار شد.

بهاءالديني که سال‌ها به‌عنوان مدير بهزيستي به جامعه‌ی هدف خدمت کرده، هم‌اکنون نيز در سراي نرجس شيراز، راه بزرگ خدمت‌رساني به معلولین را ادامه مي‌دهد.

هدايت بهاءالدینی پس از دريافت تنديس مدير شايستهی ملي گفت: خداوند را شاکرم و اين موفقيت را به تک‌تک کارکنان سراي نرجس تبريک مي‌گويم. من به‌عنوان نماينده‌ی آن‌ها و نماينده‌ی ۲۵۰کودک معلول اينجا هستم و اين جايزه‌ی بزرگ را از طرف آن‌ها دريافت مي‌کنم.

از همان روزهاي ابتدايي راه‌اندازي مؤسسه‌ی نرجس تاکنون هيچ هدفي جز خدمت به جامعه‌ي هدف بهزيستي نداشته‌ام. هرچند وجود مشکلات فراوان راه خدمت‌رساني به اين کودکان را دشوار کرده، اما من و همکارانم براي راحتي و آسايش آن‌ها از هيچ تلاشي مضايقه نمي‌کنيم. با اميد به خداوند و کمک‌هاي خيّران بزرگوار، مجموعه‌ی شماره دو مؤسسه‌ی خيریه‌ي نرجس، در آينده‌اي نزديک راه‌اندازي خواهد شد تا بتوانيم در آن مکان نيز خدمت‌رسان بيش از ۲۰۰معلول باشيم و از اين راه در کاهش معضلات اجتماعي بکوشيم؛ زیرا وجود يک فرد معلول در جامعه مي‌تواند تبعات جبران‌ناپذيري براي خانواده، به‌ویژه فرزندان سالم خانواده داشته باشد.

با توجه به سابقه‌ی درخشان جناب بهاءالدینی در مديريت بهزيستي و خدماتي که ايشان به جامعه‌ی هدف ارائه داده‌اند، دريافت لوح تقدير و تنديس اين همايش، تنها مهر تأیيدي بر زحمات اين مرد بزرگ است.

همکاران شما در سراي نرجس اين موفقيت را تبريک گفته و دوام توفيق جنابعالي را از خداوند منان خواستارند.

اخبار پیشنهادی

آرشیو اخبار