برگزاری نشست مجمع عمومی سالانه‌ی هیأت‌امنای مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس
به گزارش روابط عمومي سرای نرجس، جلسه‌ی مجمع عمومي سالانه‌ی هيأت‌امنای مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس برگزار شد.
   11 مهر 1397       959

به گزارش روابط عمومي سرای نرجس، جلسه‌ی مجمع عمومي سالانه‌ی .هيأت‌امنای مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس برگزار شد

مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، يک سازمان مردم‌نهاد است که به‌صورت هيأت‌امنایي اداره مي‌شود. مراسم انتخاب هيأت‌امنا و هيأت‌مديره براساس زمان‌بندي مشخص که در اساسنامه‌ی مؤسسه آمده، برگزار می‌شود.

در اين جلسه که با حضور ناظر سازمان بهزيستي فارس برگزار شد، هدايت بهاءالدینی مديرعامل مؤسسه‌ی نرجس، ضمن خيرمقدم به حاضران، به ارائه‌ی گزارش عملکرد يک‌ساله پرداخت و گفت: با همت خيّران بزرگوار و فداکاري و عملکرد مناسب همکارانم در سراي نرجس، اکنون اين مؤسسه را به‌عنوان يک برند مطرح در کشور مي‌شناسند و همين موضوع وظیفه‌ی ما را به‌عنوان خادمان اين کودکان سنگين‌تر مي‌کند.

ايشان در بخش ديگري از سخنان خود، با اشاره به وضعيت اقتصادي کشور افزود: در حال حاضر به علت افزايش هزينه‌هاي نگهداري که حدود 5/2تا 3ميليون تومان براي هر کودک در ماه است، مشکلات زيادي براي تأمين هزينه‌ها و پرداخت حقوق مراقبان ايجاد شده است، البته راهکارهايي انديشيده شده، اما لازم است تا تک‌تک ما براي پيشرفت مجموعه، تلاش بيشتري داشته باشيم.

در ادامه آقاي حميد عرفاني، معاون اداري و خانم ليلا جم‌زاد، معاون مالي مؤسسه، به ارائه‌ی آمار هريک از واحدها پرداختند و حاضران را با عملکرد بخش‌های مختلف مؤسسه آشنا کردند.

گفتني‌ است در پايان اين جلسه و با برگزاري انتخابات، آقايان هدايت بهاءالدینی، مهندس سعيد بهاءالدینی، دکتر سيد حميدرضا موسوي مدني، مهندس حسين ديده‌جهان و سرکار خانم رباب اميدبخش، به‌عنوان اعضا‌ی اصلي هيأت‌مديره انتخاب شدند. 

اخبار پیشنهادی

آرشیو اخبار