دیدار جناب آقای حقایقی قائم مقام صدا و سیمای استان فارس با کودکان سرای نرجس
به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، آقای حقایقی قائم‌مقام صدا و سیمای استان فارس، با حضور در سرای نرجس، از کودکان معلول و بی‌سرپرست این مرکز عیادت کرد.
   11 مهر 1397       956

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، آقای حقایقی قائم‌مقام صدا و سیمای استان فارس، با حضور در سرای نرجس، از کودکان معلول و بی‌سرپرست این مرکز عیادت کرد.

حقایقی که با همراهی آقای داورپناه مدیر روابط‌ عمومی سازمان صدا و سیمای فارس، در مؤسسه‌ی نرجس حضور یافت، پس از بازدید از بخش نگهداری و آشنایی با خدماتی که در این مرکز به کودکان ارائه می‌شود، به سرای فیروزپاک مؤسسه‌ی نرجس رفت و با کودکان این بخش نیز دیدار کرد.

در این نشست، بهاءالدینی مدیرعامل مؤسسه‌ی نرجس، ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان گفت: در حال حاضر ۲۵۰معلول در این مرکز نگهداری می‌شود و تأمین هزینه‌ی نگهداری از آن‌ها کار بسیار دشواری است، به همین منظور صدا و سیما می‌تواند با معرفی هرچه بیش‌تر این مجموعه، در جلب کمک‌های مردمی مؤثر باشد.

بهاءالدینی ضمن سپاس از همکاری سازمان صدا و سیما در معرفی این مجموعه افزود: سال‌های گذشته در حوزه‌ی رسانه، مؤسسه‌ی نرجس مورد لطف  قرار گرفت، اما همچنان نیازمند همکاری و مساعدت بیش از پیش سیمای فارس هستیم.

حقایقی قائم‌مقام صدا و سیمای استان فارس در حاشیه‌ی این دیدار گفت: مؤسسه‌ی نرجس به‌واقع کار بزرگ و ستودنی انجام می‌دهد، کار عظیمی که در بیان نمی‌آید. بهداشت، نظافت، رسیدگی و مدیریت این مجموعه بسیار عالی است. کار نگهداری از معلول، کاری بس دشوار است که در نزد خداوند جایگاه رفیعی دارد.

ایشان در بخشی از سخنان خود گفت: رسانه می‌تواند نقش مهمی در معرفی این‌گونه مراکز داشته باشد و من سعی می‌کنم تا با برگزاری اتاق فکرهای تخصصی و نشست با همکاران تولید در این زمینه تلاش کنم.

وی با اشاره به لزوم ارتباط این مجموعه با خیّرین بزرگ افزود: گاهی برخی افراد که هیچ‌گونه عنوان یا پستی ندارند، می‌توانند راهگشای مشکلات باشند تا اینکه مسئولی بیاید و قولی بدهد و برود.

در پایان این نشست آقای حقایقی با ثبت دل‌نوشته‌ی خود در دفتر یادبود این مرکز، خود را در خاطرات این سرای مردمی ماندگار کرد.

اخبار پیشنهادی

آرشیو اخبار