نشست مدیرعامل و مسئولین موسسه نرجس شیراز با مدیرکل سازمان بهزیستی استان فارس
نویسنده: روابط عمومی
موضوع:
تعداد بازدید: 492
14 اردیبهشت 1398

به گزارش روابط عمومی موسسه نرجس نشست هم­اندیشی مدیرعامل و مسئولین موسسه نرجس با مدیرکل سازمان بهزیستی فارس در دفتر ایشان برگزار گردید.

در این دیدار که به مناسبت شروع سال جدید برگزار گردید هدایت بهاءالدینی مدیرعامل موسسه نرجس ضمن تبریک سال جدید به ارائه گزارش سالانه مجموعه و مشکلات پیش­روی آن پرداختند بهاءالدینی در بخش مهمی از سخنان خود با اشاره به وضعیت اقتصادی گفت: متاسفانه در حال حاضر مجموعه نرجس در تامین مواد  اولیه جهت خدمات­رسانی به معلولین و هم­چنین حقوق کارکنان خود دچار مشکل شده است.

بهاءالدینی با اشاره به افزایش قیمت کالاهای اساسی گفت موسسه نرجس درسال گذشته برای اولین بار مجبور به خرید گوشت مصرفی توان­خواهان شد بیان این نکته ضروری است که قبلا با یک میلیون تومان امکان خرید 40 کیلوگرم گوشت وجود داشت درحالی­که هم­اکنون با این مبلغ می توان 10 کیلوگرم گوشت تهیه کرد.

دکتر موسوی مدیرکل بهزیستی فارس ضمن خیر مقدم به مدیرعامل و مسئولین موسسه نرجس گفتند: موسسه نرجس هم­چون گذشته به عنوان یک برند مطرح کشوری شناخته شده است و وجود موسسه نرجس مایه افتخار سازمان بهزیستی استان فارس است.

شرایط اقتصادی که در حال حاضر در جامعه وجود دارد بسیاری از خدمات را دچار مشکل کرده است و ما نیز به خوبی به این موارد آگاه هستیم اما در حال حاضر متاسفانه شرایط مالی سازمان مطلوب نیست و مجموعه­ی بهزیستی بیش از پیش نیازمند مشارکت و همیاری مردم است.