بازدید مدیر محترم کارخانه‌ی اخشان از کودکان معلول سرای نرجس
به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس روز گذشته جناب آقای عبدالحسین غلامی، مدیر محترم شرکت اخشان، از کودکان معلول و بی‌سرپرست سرای نرجس بازدید کرد.
نویسنده:
موضوع:
تعداد بازدید: 999
11 مهر 1397

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، روز گذشته جناب آقای عبدالحسین غلامی مدیر محترم شرکت اخشان، از کودکان معلول و  بی‌سرپرست سرای نرجس بازدید کرد.

آقای غلامی که از حامیان با سابقه‌ی این مؤسسه هستند، در جریان بازدید از بخش نگهداری و خانه‌ی پناهگاهی اظهارکردند:

من ایمان دارم که بهشت واقعی همین‌جاست، هر زمانی به این مؤسسه سرمی­زنم و این کودکان را از نزدیک می­بینم، بیش‌از‌پیش احساس مسئولیت می‌کنم. عظمت کار شما قابل توصیف نیست و من به سهم خودم از تمامی کارکنان این مؤسسه کمال تشکر را دارم. وضعیت مناسب بهداشتی و خدمات‌رسانی به معلولین در همه‌ی ابعاد، نیازمند یک مدیریت کارآمد، انگیزه‌ی خدایی و قلبی سرشار از ایثار است.

بهاءالدینی مدیرعامل مؤسسه‌ی نرجس نیز، ضمن خوشامدگویی به تشریح برنامه‌های آتی مؤسسه پرداخت و افزود:
با یاری خداوند و همت خیّرین نیک‌اندیشی همچون شما، در آینده‌ی نزدیک، شاهد راه­‌اندازی مجموعه‌ی شماره‌ی دو نرجس خواهیم بود. علاوه‌براین، مؤسسه‌ی نرجس، به‌منظور تعالی منزلت و کرامت انسانی معلولین و بازگرداندن آن­ها به سطح معمول زندگی، قصد راه‌اندازی تعدادی واحد مسکونی دارد، تا در آن کودکان معلول برای آمادگی هرچه بیش‌تر برای زندگی طبیعی و ورود به عرصه‌ی اجتماعی آماده شوند.


آفای غلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مؤسسه‌ی نرجس از روز ابتدای راه­اندازی تاکنون ضمن حفظ اهداف مقدس خود، پیشرفت­های بی­نظیر و شگرفی داشته است و این امر تنها با مدیریت جناب آقای بهاءالدینی تحقق یافته است. سابقه‌ی دوستی من با ایشان به سال‌های دور بازمی‌گردد و شوق خدمت­گذاری به افراد آسیب‌دیده‌ی جامعه از گذشته تاکنون در وجود ایشان متجلی بوده است.