دیدار مدیر بانک مهر ایران از کودکان سرای نرجس
جناب آقای مختاری مدیر شعب بانک مهر ایران در استان، به همراه آقای دکتر جعفری مدیر روابط عمومی و آقای جوکار رئیس شعبه‌ی غدیر، از کودکان معلول و بی‌سرپرست سرای نرجس عیادت کردند.
نویسنده:
موضوع:
تعداد بازدید: 1012
11 مهر 1397

جناب آقای مختاری مدیر شعب بانک مهر ایران در استان، به همراه آقای دکتر جعفری مدیر روابط عمومی و آقای جوکار رئیس شعبه‌ی غدیر، از کودکان معلول و بی‌سرپرست سرای نرجس عیادت کردند.

در این دیدار آقای مختاری، نگهداری از معلولین را کاری بسیار دشوار خواند و کمک‌کردن به این مراکز را موهبتی الهی دانست .

هدایت بهاءالدینی مدیرعامل مؤسسه‌ی نرجس نیز، ضمن سپاس از حضور آقای مختاری و هیأت همراه، از مشکلات و معضلات نگهداری از معلولین سخن گفت و سپس به بیان ویژگی و نوع فعالیت‌های مؤسسه‌ی نرجس پرداخت.

در پایان آقای مختاری بار دیگر از زحمات کارکنان و مدیریت مجموعه قدردانی کرد و اظهار داشت در حقیقت دلیل تأسیس بانک مهر ایران، کمک به این‌گونه اقشار جامعه است، از همین‌رو قول می‌دهیم که برای پیشبرد اهداف این مجموعه همکاری و مساعدت لازم داشته باشیم.

همچنین دکتر جعفری مدیر روابط عمومی بانک مهر ایران، ضمن معرفی این بانک به‌عنوان بانک قرض‌الحسنه که به همت ۱۰ بانک دولتی تأسیس شده است، به بیان طرح‌های مختلف بانک برای همکاری با مؤسسه و ارائه‌ی خدمات بهتر به معلولین پرداخت.